
Vállalkozásunk 1992-ben indult, 1996-ban profilváltást hajtottunk végre és azóta foglalkozunk szárazépítészettel.
Kivitelezett munkáink megfelelnek a legnagyobb szintű technológiai elvárásoknak, mert az előírások maximális betartásával és a legjobb minőségű anyagok felhasználásával dolgozunk minden eddigi megrendelőnk legnagyobb megelégedésére.
Referenciák címszó alatt néhány megtekinthető eddigi munkáinkból.
A folyamatosan növekvő megrendelések miatt létszámemelést eszközöltünk, így megrendelőink számíthatnak a minél gyorsabb teljesítésre.
Munkánkra nagyfokú takarékosság jellemző, hogy a felhasznált magas minőségű alapanyagokból minél kevesebb hulladék keletkezzen, és ennek nem csupán az anyagi vonzatát kell szem előtt tartani, hanem azt is, hogy a környezetet nem terheljük feleslegesen.
Munkáink felgyorsításának érdekében folyamatosan megújítjuk az eszközkészletünket így mindig a piacon fellelhető legkorszerűbb szerszámokkal dolgozunk.
Nem mellékes tény, hogy a Rigips által szervezett szaktanfolyamot a cég budapesti központjában elvégeztük, így megfelelünk az építőipari kivitelezők magas követelményeinek is.
Mindezeknek köszönhetően a válság ellenére is megmaradtunk jól prosperált vállalkozásnak és bízunk benne, hogy ez a jövőben is így marad, az eddigi munkáink, piaci igényeinkhez való kitartásunk, alkalmazkodásunk és ésszerű döntéseink függvényében.
Gipszkarton álmennyezet építése
Válaszfal építése
Tetőtér burkolat készítése
Előtétfal készítés
Válaszfalakban ajtó beépítése
Ablak / Ajtó körüli spaletta készítés
Gipszkarton díszek készítése:
- Rejtett függönykarnis
- Rejtett világításos mennyezetek
- Rejtett világításos dobozolások
- Boltívek
Dobozolások
Egyéb:
- Kazettás álmennyezetek
- Fémsávos álmennyezetek
Gipszkarton bontása
Rendezés: |
