logo
Invented in Hungary
Menetrendek
AppStore
Google Play
Huawei AppGallery
Egyéb
Éjszakai mód A sötét mód kíméli a szemeket, gyenge fényviszonyok mellett a sötét háttér jobban kíméli a szemet.
Normál mód
Mobil nézet
LEGRAND patch kábel optika OS1/OS2 (UPC) monomódusú LC/LC duplex 9/125um LSZH (LSOH) sárga 3 méter LCS3
A fent látható kép illusztráció. A termék a valóságban eltérő lehet.
Ár:
10 500 Ft
Irány a bolt
Forgalmazza a(z): Kontaktor
logo
A MobilGO applikáció weboldala sütiket használ a honlap működtetése, használatának megkönnyítése érdekében.
Bővebb információt a Sütikezelési Tájékoztatóban talál.
ELFOGADOM
NEM FOGADOM EL